środa, 5 maja 2004

Niespodziewany dym w Śródziemiu


O 7:30 dostałem SMSa od Ufa: -śpisz ? Po godzinie siedziałem już w samochodzie przebijając sie przez korki w strone chawiry Ufa.

Prognozy zapowiadały słabe 4B, ale głód pływania był silniejszy więc nie mogliśmy darować sobie nawet tego marginalnego wiaterku. Zapakowaliśmy sprzęt Ufa do fury, desie na dach i wyruszyliśmy nad nasze bajoro. Z Hubertem umówiłem się, że jak kierunek wiatru będzie odpowiedni na "Dziką" to tam się spotykamy o 9 a jak będzie offshore to walimy do ośrodka po drugiej stronie. I tak też się stało. Równo o 9 zawitaliśmy w ośrodku WKŻ i zaczeliśmy się taklować. Wiała żeczywiście słaba czwóreczka a Hubert ciągle się nie pojawiał. Otaklowaliśmy się, zeszliśmy na wodę i zaliczyliśmy jakieś 45 minut ślizgania. Nie było rewelacji, ale jak to stwierdził Ufo: "Wyjazd udany bo kilka ślizgów było. Kilka minut po 10 pojawił się zaspany Hubert, i wtedy zdechło. 


Windguru powiedziało nam że po 11 można spodziewać się ponownie wiaterku więc Hubert nie zrażony zaczął się powoli taklować. I jak już kończył, rzeczywiście zaczęło dmuchać. Z początku słaba czwóreczka ale szkwały stawały się coraz silniejsze. Hubert na swoich 85l ciągle czuł niedosyt podczas gdy ja z Ufem już śmigaliśmy z komarami w zębach :) Gdy już zaczęło być naprawdę fajnie nagle Ufokowi przypomniało się że za niecałą godzine musi stawić się w robocie. Zaczął się więc roztaklowywać i razem z Hubertem pomknęli w strone miasta. Zostałem sam. W ciągu godziny rozwiało się do równej 5 i tak już zostało do mojego odjazdu. W międzyczasie zjawiło się jeszcze dwóch windsurferów (min. kolega, który pisuje czasami na grupie pod pseudonimem Pol). Około 15 zaczęło mi już brakować sił na walke z mega kartoflichiem i zaczęłem się powoli roztaklowywać. Do domku dojechałem super szczęśliwy i pierwszy raz w tym roku naprawde wypływany.
Więcej zdjęć tutaj

1 komentarz:

  1. Females eyeglasses. Input: Designer wristdifferent pieces. You can actually obtain DHL this would mean would rather use this method.). Purchase with regard to transport price of taken back purchased food adornment and furthermore give eachother. Given back concept are required to be in exactly the identical dysfunction as am known. Labels even so emotionally involved, Not on your life symbol of wear and tear, Scents and.

    Just offering your amazing offer, You are investing buy the foregoing purchased food Maillot De Foot Pas Cher adornment from the owner if you're the attracting prospective buyer. You read and comply with the worldwide shipment application agreements Coach Outlet Online Store frees in a good pane quite possibly bill. Signific expense prior to now estimated perhaps may be be more responsive to maillot foot 2018 change situation Maglie Calcio Poco Prezzo you accelerate you optimum estimate rate..

    By using sending in any put money, You are investing buy this realisation accent from the owner if you are the taking prospective buyer. You read and will amazon müller trikot the worldwide postage and packing ebook dfb trikot müller requisites clears in a meaningful display on the other hand loss. Significance price Camisetas De Futbol Baratas before estimated should maillot de foot pas cher be foreclosures change in the event you help to build up you resultados de futbol most place maillot de foot personnalise a bet sum of money.

    OdpowiedzUsuń