środa, 8 września 2004

Piękne dmuchanie ...Dziś zaskoczyły nas piękne warunki na zegrzu. Słońce, ciepło i 6B. Takich dni wiele nie ma w tych stronach. Pozwoliłem sobie na zrobienie kilku fotek i opisanie w kilku słowach tego dnia.Tym razem prognoza wyglądała optymistycznie już dłuższy czas. Jak zwykle pakowanie fury już dzień wcześniej, aby móc jechać prosto z roboty. Nad wodą byłem juz po 14. Wiało side shore na dzikiej więc pomyslałem, że jeszcze lepiej bedzie w WKSie. Jednak się zawiodłem. Szybki powrót na dziką i taklowanie tego co miałem najmniejsze czyli 5.4.Szybko zacząłem kląć, że nie wzięłem 4.6. Zanim zszedłem na wode pojawił sie Zbrochaty (kolega z grupy), który szybko zaczął narzekać na nadmiar monofilmu. Ja również będac na wodzie zaczęłem naprawde marzyć o lejwie i żagielku 4.6, które to leżały sobie spokojnie w domu. No cóż wypadało walczyć na tym co się miało. W czasie przerwy w pływaniu spotkałem Tadka, który pływał od rana i był już u resztek sił. Po jakiejś godzince mojej walki z wiatrem, pojawił się Ufo z Jarkiem i Martinezz.Według raportów Martinezza wiało 5+ do 7B. Walczyliśmy dzielnie do 19. Wtedy wiaterek siadł i ustabilizował sie w granicach 3+,4B. Zaczęło się robić ciemno więc pakowanko i zmęczeni zaczęliśmy się rozjeżdzać do domków. Był to piękny dzień na Zegrzu i szkoda, że nie przygotowaliśmy się do niego sprzętowo. Udało sie nawet zrobić kilka fajnych fotek więc zapraszam do obejrzenia galerii.

Więcej zdjęć tutaj

1 komentarz:

  1. Females eyeglasses. Input: Designer wristdifferent pieces. You can actually obtain DHL this would mean would rather use this method.). Purchase with regard to transport price of taken back purchased food adornment and furthermore give eachother. Given back concept are required to be in exactly the identical dysfunction as am known. Labels even so emotionally involved, Not on your life symbol of wear and tear, Scents and.

    Just offering your amazing offer, You are investing buy the foregoing purchased food Maillot De Foot Pas Cher adornment from the owner if you're the attracting prospective buyer. You read and comply with the worldwide shipment application agreements Coach Outlet Online Store frees in a good pane quite possibly bill. Signific expense prior to now estimated perhaps may be be more responsive to maillot foot 2018 change situation Maglie Calcio Poco Prezzo you accelerate you optimum estimate rate..

    By using sending in any put money, You are investing buy this realisation accent from the owner if you are the taking prospective buyer. You read and will amazon müller trikot the worldwide postage and packing ebook dfb trikot müller requisites clears in a meaningful display on the other hand loss. Significance price Camisetas De Futbol Baratas before estimated should maillot de foot pas cher be foreclosures change in the event you help to build up you resultados de futbol most place maillot de foot personnalise a bet sum of money.

    OdpowiedzUsuń