niedziela, 24 października 2004

Wietrzna jesień


I kolejny dzień tej jesieni, w który kilku osobom udało się jeszcze popływać. Kilka słów o tym jak było spłodził Konrad. .

Jesień w tym roku rozpieszcza nas słoneczną, cieplutką pogodą. Dla nas najważniejszy jest jednak wiatr. Na Winguru eksperymentalnym zapowiadali 21 węzłów. Niektórzy ruszyli w poszukiwaniu wiatru nad Zatokę. Nasza mała gromadka w składzie Ja, Hevi i Qter, która pozostała w Wawie postanowiła pojechać nad Zegrze. W niedzielny poranek po wystawieniu głowy za okno i sprawdzeniu w serwisach czy będzie wiało szybko podjęliśmy decyzje że ruszamy. Z Hevim umówiłem się o 11 na WKS. Jadąc przez Nieporęt zgarnąłem kolegę Michała, który przez uszkodzone kolano nie mógł pływać, pełnił więc role kamerzysty. Jego pierwszy filmik będzie można zobaczyć już wkrótce. Po jedenastej zameldowałem się na miejscu. Hevi, który dojechał wcześniej nie tracił czasu i rozkładał swoje zabawki. Nie mając swojego żagielka 6,9 zainstalował Disco 5,4 na deseczce 102litry ja zaś popływałem z 6,2 na 121 litrów. Qter który dojechał do nas po godzinie pływał na obydwu na zmianę .Jak zwykle na Zegrzu zamiast równego wiatru były kopy od 2 do 5 B ale i tak super się pływało. Jedynym mankamentem byli wędkarze w łódkach, którzy skutecznie uniemożliwiali wypłynięcie z brzegu. Dopiero po mega-awanturze gdy niechcący jeden kolega przejechał po ich żyłkach zrobili nam trochę miejsca. Na wodzie było kilkadziesiąt desek, z dzikiej startowali formularze na żaglach ok.9,8m2 na WKS dominowały jednak bardziej poręczne zestawy. Jak na październik to były prawdziwe Hawaje dopisało słoneczko i 20 stopni ciepła, a woda miała ok. 10 stopni i przede wszystkim wiało. Dla mnie był to kolejny mały kroczek w nauce pływania ślizgowego w strapach. Oczywiście nie obeszło się bez strat w sprzęcie. Zaliczyliśmy po jednej dziurze w żaglach razem z Hevim.

2 komentarze:

 1. Females eyeglasses. Input: Designer wristdifferent pieces. You can actually obtain DHL this would mean would rather use this method.). Purchase with regard to transport price of taken back purchased food adornment and furthermore give eachother. Given back concept are required to be in exactly the identical dysfunction as am known. Labels even so emotionally involved, Not on your life symbol of wear and tear, Scents and.

  Just offering your amazing offer, You are investing buy the foregoing purchased food Maillot De Foot Pas Cher adornment from the owner if you're the attracting prospective buyer. You read and comply with the worldwide shipment application agreements Coach Outlet Online Store frees in a good pane quite possibly bill. Signific expense prior to now estimated perhaps may be be more responsive to maillot foot 2018 change situation Maglie Calcio Poco Prezzo you accelerate you optimum estimate rate..

  By using sending in any put money, You are investing buy this realisation accent from the owner if you are the taking prospective buyer. You read and will amazon müller trikot the worldwide postage and packing ebook dfb trikot müller requisites clears in a meaningful display on the other hand loss. Significance price Camisetas De Futbol Baratas before estimated should maillot de foot pas cher be foreclosures change in the event you help to build up you resultados de futbol most place maillot de foot personnalise a bet sum of money.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bolsos Michael Kors Rebajas está por delante del paquete con el nombre de la firma de EE. UU. En la categoría de accesorios de lujo y ropa deportiva.
  Michael Kors Bolsos son premios codiciados, pero están disponibles en varios lugares.
  Bolsos Michael Kors Outlet comprado en su tienda tiene una garantía limitada de un año.
  Michael Kors Väska är identifierbar i både slankhet och elegans.
  Michael Kors Väska Rea betyder ett oerhört öga för smak såväl som stilighet.
  Michael Kors Väska Rea erbjuder den eleganta kvinnan ett utmärkt tillbehör att sticka ut.

  OdpowiedzUsuń