wtorek, 17 maja 2005

Przyjemny wieczór na wodzie ...Tym razem pakowaliśmy się dosyć późno po pracy. Na dworzu deszcz, parno, zero wiatru i na dodatek nadciagające burzowe chmury. Jednak prognoza mówiła, że będzie dwie godziny wiać więc nie mogliśmy sobie tego odpuścić. Zapakowaliśmy się z Ufem do jego fury, po drodze wciągneliśmy jakiś pokarm i bardzo szybko bo o 17 byliśmy już na WKSie ;). Na miejscu czekał juz Grabek z Jarkiem.

Nie wiało prawie nic, ale znając kaprysy Zegrza otaklowaliśmy się i sru na wodę. Trochę bujania i powoli, powoli zaczynało coś pierdzieć. Po kilkunastu minutach lataliśmy już łapiąc coraz dłuższe ślizgi. Jarek nie miał sprzętu więc zabawił się w fotografa i dzięki temu mamy kilka fajnych fot. Po dłuższym czasie pojawił się Chrabcio z Adamem i zaczęli się taklować podczas gdy my byliśmy już dosyć mocno zmęczeni i zmarznięci. Lataliśmy sobie tak w najlepsze, gdy nagle naszym oczom objawił się 85 kilogramowy zawodnik na 84 litrowej desce i 5 metrowym żaglu :) Postał po pas w wodzie, stwierdził, że deskę "rozdziewiczył" i udał się do domku :). Podsumowując dzień bardzo udany i jak to mówią starzy górale: " na wiatr nie ma co czekać tylko trzeba go samemu szukać" :)

Więcej zdjęć tutaj


1 komentarz:

  1. Since it is clear now that Michael Kors Outlet Store there is a structural and institutional shift taking Cheap Ray Ban Glasses place further laments have two downsides. First, they Nike Air Force 1 Cheap Outlet may not be published. Second, they have no impact on outcomes. The Supreme Court MK Outlet refused Friday to reconsider its decision. Oakley was sentenced to three years in prison on one count of failing to pay $25,000 in child support. On two Coach Bags Clearance other counts of failing to pay Coach Outlet Clearance child support, the judge delayed an eight year prison Coach Bags Outlet sentence in favor of five years of probation.

    "His bag was so full of cash, they had to New Jordan Shoes 2020 transfer the money into a big fertilizer sack. He told us, 'Don't worry, no need to rush. I'll stay here until the last of you gets New Yeezys 2020 to donate.'". "I've always worked hard, really hard," he explained. "On the production line I was told by the shop steward to slow down because I was working too quickly. I refused.

    OdpowiedzUsuń