sobota, 18 czerwca 2005

Mmmmmmmmmm Narew ....


Godz. 9.00 pobudka, rzut okiem na aktualny wiatr na lotnisku i na moście w Zegrzu, super wieje!!! Na wszelki wypadek wziąłem cały swój sprzęt, żeby nie zapeszać ... ok 10 wyjechałem spod bloku. Po drodze drzewka fajnie się bujały i już wyobrażałem sobie co jest na wodzie.

Przejeżdzając obok dzikiej nieźle się uśmiałem w duszy widząc te dzikie tłumy na wodzie i na brzegu ... ;) Przed 11 zjawiłem się przy wale na Narwi. Chłopaki już wymęczeni, pływali od 9 ... Dzioman z kolegą, Konrad, Hubert Grabek z kolegą zameldował się z 15minut przede mną, potem dojechał Qter z Fafikiem i Muki z kobietą i ze znajomymi.

Zacząłem taklowanie od 6.3, bo tak mi to wyglądało na wodzie. Jak rozwinąłem żagiel zajechał muki, który wyskoczył na szybki rekonesans i zaczął taklować 4.6. Za chwile Hubert zakomunikował, że już nie ma siły, a pływał na 5.4, potem jeszcze Dzioman, który jeździł na wypałowanym 5.8 zamęcił mi w głowie i w końcu zszedłem na 5.2 i 86l ... Muki w tym czasie jak ja przetaklowywałem się na 5.2 zdążył sie zmęczyć. Troche pojeździłem, ale miałem za mały żagiel, sic! Straciłem chyba z godzinkę pływania przez to przetaklowywyanie się. Po założeniu 6.3 dopiero mi się micha cieszyła. Wiało pod prąd, robiły się bardzo fajne, równe falki, jak ktoś był i pływał na Wiśle pod Płockiem to wie o czym mowa. Z drugiej strony Narwi pływała jeszcze jedna osoba ale nie bardzo wiem skąd startowała i jak tam dojechać. Ogólnie mogę powiedzieć, żę to było moje najlepsze pływanie w tym sezonie. Patrząc na dane meteo śmiem twierdzić, że warunki były lepsze niż na Helu ;) Grabek na wiatromierzu z brzegu zmierzył średnią 6B, w porywach do 7B, a na środku na pewno było lepiej. Tak więc mogę śmiało powiedzieć, że przez pół dnia wiała piękna szósteczka :D Chyba nie było dzisiaj osoby, która nie była by zadowolona z pływania. Nie wiem czy powtórka jutro będzie konieczna, ale jak bedzie wiatr to grzech go zmarnować.Więcej zdjęć tutaj


2 komentarze:

 1. Coach Handbags Outlet are usually viewed as luxurious brands, but yet at inexpensive price.
  Today most people looking for COACH accessories will look for them at Coach Bags Factory Outlet.
  Coach Sale are just the most inexpensive items to purchase through Coach Purses Outlet, a small change purse or Cheap Coach Purses.
  Coach Bags On Sale are a fun accessory to add to a new collection.
  Coach Bags Outlet is can be carried or slipped over your shoulder.
  Authentic MK Outlet are made of high grade quality leather and Michael Kors Factory Outlet can actually have real leather on them.
  Michael Kors Purse Sale usually come with a plate bearing the MK Outlet logo to distinguish it from other Cheap Michael Kors Purses.
  Michael Kors Outlet Online have the inherent ability to capture the essence of what women like and what they want to wear and utilize.
  Michael Kors Outlet Store are a symbol of feminine elements and speak for all kinds of women.
  Michael Kors Purses On Sale of the day vary greatly, but all seem to share one characteristic, they are popular!

  OdpowiedzUsuń