sobota, 29 kwietnia 2006

Dzień jak co dzień ;)


7 rano. Otwieram oczy. Dziś mamy się pobawić. Do przejechania raptem 200km i weselna sala otworzy dla nas swe progi. Ale czyżby za oknem ruszały się gałęzie, miało coś dziś wiać ?

7 rano. Otwieram oczy. Dziś mamy się pobawić. Do przejechania raptem 200km i weselna sala otworzy dla nas swe progi. Ale czyżby za oknem ruszały się gałęzie, miało coś dziś wiać ? Szybka decyzja. Wyjechać mamy około południa więc może by tak jeszcze zaliczyć pare ślizgów. Próba cichego spakowania się tak, żeby nie obudzić połowicy i już o 7:45 (oj chyba to zaczyna się długi weekend bo zaczynają sie korkować wylotówki) zastaje flaute na "Dzikiej". Ale jak to z "Dziką" bywa nie ma się co załamywać, tylko trzeba jechać w jedyne słuszne miejsce. Po 10 min przekonuje się, że było warto. Słabe 4B zaczyna się powolutki rozdmuchiwać. Takluje swój największy żagiel (6.2m2) i razem z 2 innymi windsurferami jesteśmy już na wodzie. Jest naprawdę dobrze. 1,5h w ślizgu na pełnym dożaglowaniu, pozwala na chwilę zabić pozimowy głód pływania. Około 10 przyjeżdza Grabek i jeszcze łapie się na dobrą jazdę. Pojawiają się nawet momenty w których wiatr nie pozwala wstać z wody mniej zaawansowanym z większymi żaglami. Jednak wraz z przyjazdem Chrabcia i jego 5.8 deszcz zastępuje wiatr. Już w deszczu szybkie roztaklowanie i już pędze w powrotną stronę bo już za chwileczkę, już za momencik mamy poruszać stopą ;)


Jeszcze tylko wyrzucić z samochodu deske, wrzucić garnitur i o 14:00 stawiamy się po WiRa. Kilkanaście minut później wesoły roverek stoi już w korku. Mamy 3.5h więc na przejechanie 200 km powinno wystarczyć. Jednak nie może być za łatwo. Połowe drogi z Wawy do Radomia przejeżdamy na 1 biegu. Chyba wszyscy mieszkańcy stwierdzil, że sobota rano to najlepszy dzień na wyjazd z miasta na pierwszy w tym roku długi weekend. Na dodatek jakiś mecz w Kielcach i banda "kibiców" przemieszczających się w tamtą stronę przekonują nas, że może być kiepsko. Kierowani podręcznikiem napisanym przez Pannę Młodą stawiamy się w bursie szkolnej (w której to mamy nocować) na chwilę przed ślubem. Jeszcze tylko szybkie włożenie kostiumów i już po kilkunastu minutach meldujemy się pod kościołem. Nasza Para Młoda wygląda imponująco :) Składamy życzenia, wręczamy bukieciki i już po chwili w całym komplecie czekamy na dłuuuugą limuzyne z której to wysiadają Ola i Ufo. Witamy ich na przyjęciu i tu zaczyna się impreza. Spora liczba młodych ludzi, ogromna ochota na zabawę "dorosłych", jak i wyśmienita kapela pozwalają nam się naprawdę super pobawić. Obcałowujemy wielokrotnie Młodych, wypijamy wielokrotnie ich zdrowie i obtańcowujemy ile się tylko da. Bawimy się tak w najlepsze prawie do rana by po śniadaniu wsiąść do samochodów i udać się w kolejny windsurfingowy trip. Ale o tym napiszemy już w następnej ralacji ...

p.s. W tym miejscu chcielibyśmy złożyć najlepsze życzenia Młodej Parze. Oby zawsze uśmiech gościł na ich twarzach i wiatry pomyślne towarzyszyły. Czego Wam życzą wiatrolutki wraz z osobami towarzyszącymi.

Zdjęcia z wesela obejrzeć można tutaj.


Zdjęcia z pływania obejrzeć można tutaj.

2 komentarze:

 1. Coach Handbags Outlet are usually viewed as luxurious brands, but yet at inexpensive price.
  Today most people looking for COACH accessories will look for them at Coach Bags Factory Outlet.
  Coach Sale are just the most inexpensive items to purchase through Coach Purses Outlet, a small change purse or Cheap Coach Purses.
  Coach Bags On Sale are a fun accessory to add to a new collection.
  Coach Bags Outlet is can be carried or slipped over your shoulder.
  Authentic MK Outlet are made of high grade quality leather and Michael Kors Factory Outlet can actually have real leather on them.
  Michael Kors Purse Sale usually come with a plate bearing the MK Outlet logo to distinguish it from other Cheap Michael Kors Purses.
  Michael Kors Outlet Online have the inherent ability to capture the essence of what women like and what they want to wear and utilize.
  Michael Kors Outlet Store are a symbol of feminine elements and speak for all kinds of women.
  Michael Kors Purses On Sale of the day vary greatly, but all seem to share one characteristic, they are popular!

  OdpowiedzUsuń