niedziela, 1 października 2006

Das lowkost nach das Surfparadajs


Pojechaliśmy, wypiliśmy, pośpiewaliśmy, odpoczeliśmy, popływaliśmy i wróciliśmy ;) Kolejny udany wyjazd stawia nam coraz wyżej poprzeczkę na wodzie. Oby kolejny trip (oby już na wiosnę) był co najmniej tak udany jak ten i to pod względem towarzyskim jak i wiatrowym ...

To juz sie powoli staje tradycją, że jesień spędzamy miłą gromadka w jakimś dobrze przez wiatr nawiedzonym miejscu. W zeszłym roku bylismy w Klit w tym dla odmiany też w Klit. Z kolei na przyszły rok szykujemy coś zupełnie innego, prawdopodobnie będzie to Klit. No ale po co zmieniać coś co jest bardzo dobre ? Tym bardziej że wystarczające zmiany poczynilismy juz w czasie tegorocznego wypadu. Po pierwsze nie mieszkaliśmy w Klit tylko w Norre Vorupour, po drugie naprawdę porządnie trafiliśmy z prognozą (co nie znaczy że nie może byc z tym jeszcze lepiej - zawsze może), po trzecie pogościliśmy troche dwie dziewczyny - Aldę i Martę. Co prawda panie wytrzymały u nas tylko trzy dni ale to i tak spore odstępstwo od żelaznych reguł męskiego wyjazdu. W sumie cały nasz wyjazd upłynał pod znakiem spotkań z wodą, z tym że w pierwszej jego części przeważała woda ognista, woda okresowo spadająca z nieba i jakieś zbiorniki wodne które za nic w świecie sie nie chciały zmarszczyć choćby mizerną, metrową falą. Druga część to już woda pod postacią wzburzonego Morza Północnego. Dodajmy do tego trzy rodzaje wiatru - mocny, bardzo mocny i zajebiście mocny, piekną pogodę no i nie ma co się dziwić że wracamy do Danii za rok.Zapraszamy do oglądania zdjęć z tegorocznego wyjazdu, które podzieliliśmy na kilka galerii. Za migawkami aparatów królowali Rafał i Tomolos.

Holiday Surfers - nasze "wyczyny" na wodzie

Alien Surfers - do czego dążymy ;)

Surfers_Paradise_vol. 1 - Co się działo oprócz pływania vol. 1

Surfers_Paradise_vol. 2 - Co się działo oprócz pływania vol. 2

Surfers_Paradise_vol. 3 - Kolejna dawka akcji z wody i nie tylko.

Photo_Paradise - Dania okiem profesjonalisty :)


ps. Serdecznie podziękowania dla Walusia i Terravity za zapewnienie odpowiedniej dawki węglowodanów ... :)

I jeszcze parę wrażeń uczestników tej wycieczki na trasie - ul. Czerska, ul. Fabryczna, kino Femina, Janki, Norre Vorupour i okolice (ze szczególnym uwzględnieniem miejscowości Krik), Janki, kino Femina, ul. Fabryczna, ul. Czerska:

Człowiek który skoczył backloopa .... podobno ;)
Gdyby nie CB to nawet bym odpoczął ;) A tak tylko pływanie, whisky, deszcz, pływanie i inne fotografowanie. Było nieźle i oby do wiosny !!!Człowiek który własnoręcznie zderzył się z duńskim tsunami
Wiatrolutkowy wyjazd do Danii to najlepsza rzecz jaka mogła mi się przydarzyć bez zdjemowania spodni. Morze, wiatr, fale a po tym wszystkim rzeczowa najebka, cóż może w zyciu być piękniejszego...

Człowiek z twardą duszą wysokogórskiego tragarza
Cichy bohater tego wyjazdu. Z żaglem który właściwie co wieczór, przy pomocy różnych naklejek był tworzony od nowa, z deską która niespecjalnie rozumiała jak należy zachować sie na fali, z zerowym doświadczeniem na morzu brał sie z a bary z żywiołem i nie zawsze wychodził pokonany. No i chce tam wrócic za rok.Człowiek który pływał na desce do Szwecji .... codziennie .... po kilka razy
Pływanie było, atmosfera była, ogólnie bardzo fajnie a wrecz nawet bym po cichu powiedział że zajebiście. Tylko po co każdemu Duńczykowi koparka ??? I dlaczego żadna z miliona mijanych koparek nie pracowała ??? Spisek to jest - Królestwo Danii szykuje inwazję na Nową Zelandię, podkopem przez środek Ziemi !!!Człowiek radioFM
To było jak powrót do korzeni, mistyczne odrodzenie. Po przyjeździe do Polski pierwsze co zrobiłem to wyszedłem przed dom i wystrzelałem w płot wszystkie kulki paintballowe, ciuszki oddałem na PCK, a marker zaniosłem do pobliskiego przedszkola żeby dzieciaki miały sie czym pobawić. Zrozumiałem, że nie tędy droga. Jutro idziemy z innymi nawróconymi chłopakami do fabryki Róży Luksemburg i postaramy się ją odnowić i naprawić to co przez te wszystkie nasze bezzensowne strzelanki napsuliśmy. A do lasu będe już jeździł tylko na grzyby. Dziękuje wam za to WIATROLUTKI !!!Człowiek zafascynowany DDN (Duńskim Drobiem Nadmorskim)Reasumując: 7 dni w kraju kraba, wiatraka i fiorda dało w kość wszystkim uczestnikom wyprawy. On-shore, off-shore, 6 gb zdjęć, 3200 km, 1 kg dorszy. Wszystko to odcisnęło swoje piętno. Na własnej skórze doświadczyliśmy srogiej duńskiej jesieni oraz uroków transeuropejskich podróży. Na otarcie łez pozostaje nam "uznanie w Danii", dla postępów poczynionych na lądzie i za przybojem, na desce i za obiektywem, na bani i za kółkiem. Do zobaczenia w Das Klit. Za rok.


3 komentarze:

 1. Debe tener en cuenta que no todos los bolsos baratos disponibles en el mercado están hechos con material de la mejor calidad. Ciertos fabricantes se comprometen con la calidad de los productos, para ofrecerlos a precios bajos. (etiquetas: Bolsos Michael Kors,Bolsos Michael Kors Baratos,Bolsos Michael Kors Outlet)

  Dessa grossister kommer också att erbjuda dig ett brett utbud av alternativ att välja mellan, med avseende på färg, storlek, material och design. Dessutom kan du även få dem skräddarsydda, genom att komma med en handväskedesign på egen hand. (Taggar: Väska Michael Kors,MK Väska,Michael Kors Rea)

  Si vous vous assurez que les sacs à main bon marché que vous achetez sont fabriqués par un fabricant réputé, à partir de matériaux de la meilleure qualité, vous pouvez être certain qu’ils dureront longtemps. Les femmes dans le monde d'aujourd'hui ont besoin de transporter beaucoup de choses avec elles, où qu'elles aillent. (Mots clés: Sac Longchamp Pas Cher,Sac Longchamp Solde,Sac Longchamp Pas Cher)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coach Handbags Outlet are usually viewed as luxurious brands, but yet at inexpensive price.
  Today most people looking for COACH accessories will look for them at Coach Bags Factory Outlet.
  Coach Sale are just the most inexpensive items to purchase through Coach Purses Outlet, a small change purse or Cheap Coach Purses.
  Coach Bags On Sale are a fun accessory to add to a new collection.
  Coach Bags Outlet is can be carried or slipped over your shoulder.
  Authentic MK Outlet are made of high grade quality leather and Michael Kors Factory Outlet can actually have real leather on them.
  Michael Kors Purse Sale usually come with a plate bearing the MK Outlet logo to distinguish it from other Cheap Michael Kors Purses.
  Michael Kors Outlet Online have the inherent ability to capture the essence of what women like and what they want to wear and utilize.
  Michael Kors Outlet Store are a symbol of feminine elements and speak for all kinds of women.
  Michael Kors Purses On Sale of the day vary greatly, but all seem to share one characteristic, they are popular!

  OdpowiedzUsuń
 3. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpowiedzUsuń