sobota, 13 marca 2004

Spotkanie grupowiczów pl.rec.windsurfing przy okazji targów Wiatr i Woda.
Dzwoni telefon, odbieram, Waluś.
- Jestem już na targach, w promieniu 4km brak miejsc do zaparkowania, do zobaczenia w środku.

Dzwoni telefon, odbieram, Waluś.
- Jestem już na targach, w promieniu 4km brak miejsc do zaparkowania, do zobaczenia w środku.
Tą optymistyczną informacją Waluś zachęcił nas do szybszego wyruszenia z domu.
Po wcześniejszych informacjach od Ufa i Huberta (odwiedzili halę targową już w piątek), że nie za bardzo jest co oglądać w Wiosce Windsurfingowej (tak nazwano po raz kolejny fragment hali targowej na których wystawiają się firmy związane z windsurfingiem) nastawiłem się raczej na spotkanie towarzyskie niż podziwianie stoisk wystawców. Jak się później okazało dobrze zrobiłem.
Pakujemy się z Ufem do fury i ruszamy na spotkanie z resztą ekipy. Okazuje się, że z parkowaniem nie jest tak źle (widocznie poznaniacy rzadko widują więcej niż 10 samochodów stojących obok siebie ;)), dwie minutki na piechotkę i jesteśmy na miejscu. Przed wejściem spotykamy Lubowa i Huberta i wbijamy się do środka. Pierwsze spostrzeżenie: ciasno. 


Wchodzimy do Wioski Windsurfingowej i rozglądamy się za znajomymi. Na scenie, która była postawiona w wiosce , Ava z Magdą kończą właśnie konkurs Miss Trapezu, więc zaczynamy zwiedzać stoiska. 5 minut na stoisku Fun Windu, który zaprezentował najnowszego Skata i Goye, przymiarka trapezu PattLove (ich ceny wydają się być dosyć przyjazne), tuż obok powiało gorącym greckim klimatem, który w środku zimy przywieźli do Polski goście z Prassonissi. Naszą uwagę przykuł bar do kita zawieszony do sufitu przed stoiskiem Board Sportu na którym Łukasz Koński prezentował swoje umiejętności na sucho, a co odważniejsi mogli się pobujać. Była prezentacja Energy ze słynnymi już żagielkami (perełki Krzysia M ) – Ezzy, nie zabrakło też akcentów kobiecych – Ava z www.wind4u.com.pl, gościnnie na stoisku BoSportu prezentowała fotki z obozu windsurferek na Prasonissi. No i najważniejsze: kupujemy Deskę, wypełniamy kupon i już mamy motywację żeby siedzieć na targach do 16. (O tej godzinie miało się odbyć losowanie nagród. Jedną z nich był wyjazd do Chorwacji więc motywacja była naprawdę spora ;).
W międzyczasie spotykamy Marcina (Smithpl) z Agnes, Andrzeja.l./gd z Magdą , Avę, Martinezza przybywa Qter, Hevi, Tadek,Waluś i WiR. Nasze zainteresowanie wzbudza stoisko firmy Surfpol i produkowane przez nich desie. Wystawca udziela nam wyczerpujących informacji na temat materiałów i technologii w jakich są one wykonywane.
Ogladamy polskie deski !!!


Brzmi to naprawdę obiecująco i mam nadzieje, że za jakiś czas będziemy mogli na wodzie zobaczyć wiecej desek rodzimej produkcji. Oczywiście nie omieszkamy nie skorzystać z możliwości porozmawiania z Jurandem na tematy grupowe i nie tylko. Po kilkudziesięciu minutach zaczynamy się rozglądać za miejscem w którym moglbyśmy usiąść i wypić piwko (ci co nie prowadzą ;)). Do wyboru mamy 2 bary, które powinny obsługiwać co najwyżej kino z 4 salami a nie imprezę na taką skalę. Znajdujemy kawałek miejsca, żeby przysiąść (Ufo z Walusiem “zdobywają” piwo) i czekamy na losowanie nagród . Godzina 16, na scenie przedstawiciel Deski (Lubow) z “sierotka”, startuje losowanie. Nagle dzwoni telefon:

- Czesc tu WiR. Będę za 5 minut. Wstrzymaj losowanie ! (warunkiem koniecznym do otrzymania nagrody była obecność podczas losowania)
Losowania wstrzymać się nie udało, ale na “szczęscie” wylosowane przed przybyciem WiRa nagrody nie byłu dla niego . Szczęście dopisało za to Heviemu, który wygrał kupon rabatowy do jednej z wypożyczalni sprzętu.
Po losowaniu i poinformowaniu wszystkich o wieczornym spotkaniu rozeszliśmy się do domów, aby przygotować się na wieczorne spotkanie.W knajpie zjawiłem się razem z Walusiem kilkanaście minut po godzinie 20. Frekwencja była jeszcze dosyć skromna, ale już po chwili musieliśmy organizować dodatkowe stoliki, żeby wszyscy mieli gdzie postawić swoje kufle. Zjawili się praktycznie wszyscy, którzy wiedzieli o spotkaniu. Pamiętali o nas również ci, którzy nie mogli się zjawić osobiście. Jako, że piwo “rozwiązuje języki” po kilkudziesięciu minutach wszyscy rozmawiali już z wszystkimi, głównie na tematy windsurfingowe ale nie tylko. Nie odbyło się też bez śpiewów, które pozwoliły nam “zarobić” kolejkę złocistego trunku ;)
Zabawa taka trwała do zamknięcia lokalu. Zostaliśmy grzecznie poinformowani, że to już ostatnia kolejka i że niedlugo lokal będzie zamykany. Przez moment chodziła nam jeszcze po głowach myśl, aby udać się do innego lokalu ale na szczęście Hevi z Tadkiem wsadzili mnie do samochodu i odstawili całego i wesołego pod drzwi domu.

Niedzielny poranek był zapewne ciężki nie tylko dla mnie, ale telefon od Qtra z informacją, że wieje i że o 11 jedziemy pojeżdzić na rollsie postawił mnie szybko na nogi (no spoźniłem się tylko godzine :)). Ale to już temat na inną opowieść. Wspomne tylko, że pojechaliśmy też poszukać spotu w dole biegu Wisły ale niestety nie znaleźliśmy dogodnego zejścia :(
Kogo spotkaliśmy (jeśli kogoś pominąłem to proszę o wybaczenie)

Ava z mężem Wojtkiem, Gałązek, Maja (zeszłoroczna Miss Pianki) z Kubą, Magda, Andrzej.l/gd, Witek i Maciek z Energy, Qter z Sylwią, Hevi, Tadek, Hubert, Ufo z Olą, Waluś, Lubow, Smithpl z Agnes, Martinezz, Jurand, WiR ija.

Więcej zdjęć tutaj.

3 komentarze:

 1. To jest test komentarzy. :)
  www.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Females eyeglasses. Input: Designer wristdifferent pieces. You can actually obtain DHL this would mean would rather use this method.). Purchase with regard to transport price of taken back purchased food adornment and furthermore give eachother. Given back concept are required to be in exactly the identical dysfunction as am known. Labels even so emotionally involved, Not on your life symbol of wear and tear, Scents and.

  Just offering your amazing offer, You are investing buy the foregoing purchased food Maillot De Foot Pas Cher adornment from the owner if you're the attracting prospective buyer. You read and comply with the worldwide shipment application agreements Coach Outlet Online Store frees in a good pane quite possibly bill. Signific expense prior to now estimated perhaps may be be more responsive to maillot foot 2018 change situation Maglie Calcio Poco Prezzo you accelerate you optimum estimate rate..

  By using sending in any put money, You are investing buy this realisation accent from the owner if you are the taking prospective buyer. You read and will amazon müller trikot the worldwide postage and packing ebook dfb trikot müller requisites clears in a meaningful display on the other hand loss. Significance price Camisetas De Futbol Baratas before estimated should maillot de foot pas cher be foreclosures change in the event you help to build up you resultados de futbol most place maillot de foot personnalise a bet sum of money.

  OdpowiedzUsuń
 3. Coach Handbags Outlet are usually viewed as luxurious brands, but yet at inexpensive price.
  Today most people looking for COACH accessories will look for them at Coach Bags Factory Outlet.
  Coach Sale are just the most inexpensive items to purchase through Coach Purses Outlet, a small change purse or Cheap Coach Purses.
  Coach Bags On Sale are a fun accessory to add to a new collection.
  Coach Bags Outlet is can be carried or slipped over your shoulder.
  Authentic MK Outlet are made of high grade quality leather and Michael Kors Factory Outlet can actually have real leather on them.
  Michael Kors Purse Sale usually come with a plate bearing the MK Outlet logo to distinguish it from other Cheap Michael Kors Purses.
  Michael Kors Outlet Online have the inherent ability to capture the essence of what women like and what they want to wear and utilize.
  Michael Kors Outlet Store are a symbol of feminine elements and speak for all kinds of women.
  Michael Kors Purses On Sale of the day vary greatly, but all seem to share one characteristic, they are popular!

  OdpowiedzUsuń