sobota, 17 kwietnia 2004

Dziwne ...Tym razem ja, Ufo i Hubert wybraliśmy sie popływac na odkryty ostatnio spot. Prognozy wyglądały kiepściutko, na miejscu zastaliśmy flautę ale już po chwili ...

Tym razem ja, Ufo i Hubert wybraliśmy sie popływac na odkryty ostatnio spot. Prognozy wyglądały kiepściutko, na miejscu zastaliśmy flautę ale już po chwili ...
Jeszcze dwa dni wcześniej miałem z Hubertem w planach odwiedzenie Półwyspu, ale temperatura, którą zapowiadały prognozy plus dosyć lichawy wiaterek ostudziły nasz zapał skutecznie. Postanowiliśmy więc z braku laku udać się potaplać w Zegrzu. W sobote rano wstałem, zerknąłem w prognozy
i wyglądało to dosyć kiepsko. Telefon do Ufa, i powolnie podjęta decyzja, że jedziemy przetestować chociaż nową piankę Ufa. Ja nie wziąłem żadnego sprzętu (wiatru miało nie być a przynajmnie nie na tyle żeby opłacoało się wchodzić do ciągle zimnej jednak wody a poza tym wszystkie pędniki zostały w Działdowie i czekały na podróż na wybrzeże). W drodze do Ufa widziałem naprawde miło uginające się drzewka. Ufo zabrał jednak cały swój stuff i udaliśmy się w podróż nad "błękitne Zegrze". Z dzikiej plaży zwineliśmy Huberta, który już tam na nas czekał i udaliśmy sie na spot który został niedawno rozdziewiczony przez WiRa i Martinezza. Muszę przyznać, że miejsce dosyć ciekawe dla wiaterków z kierunków S do SE. Ale na miejscu zastaliśmy totalną flautę choć woda była jeszcze rozkołysana co świadczyło o tym, że jeszcze przed chwilą musiało dmuchać. Miałem niesamowity ubaw jak patrzyłem na Huberta taklującego żagiel 5.8 (jego jedyny w tym momencie) i biedne Saxo 80l które miało być zamoczone w jeszcze dosyć zimnej wodzie przy zupełnym braku wiatru.
Ufo ze swoim Ezzym 7.8 wyglądał na trochę bardziej przygotowanego na bezwietrzene warunki ale chłopaki stwierdzili że musza rozdziewiczyć swoje desie choćby tylko raz na nich stając w wodzie. Mnie pozostała rola fotografa i pomocnika w taklowaniu. Choć przyznam, że pierwszy raz nie patrzyłem z zazdrością jak ktoś schodzi do wody wtedy gy ja nie mogę :). Chłopaki wrzucili cały ten sprzęt do wody i po 3 min taplania się zaczynali już kląć na pogodę i stawali się coraz bardziej poirytowani. Ufo już zaczął sie wydrapywać na brzeg aż tu nagle w oddali wypatrzyliśmy zbliżający sie szkwał. Okazało się, że to nie był jedyny podmuch wiaterku. Rozwiało się do równej, silnej 4 i tak zostało już do końca pływania. W pewnej chwili rozwiało się na tyle że Ufo musiał się przetaklować na 6.7. Trzeba przyznać, że w tym miejscu tworzy się naprawde fajne zafalowanie, które może przyspożyć sporo fajnej zabawy. Woda okazała się na tyle ciepła, że Ufo pierwsze 2 godziny w wodzie spędził w samej piance 4/3 i nie narzekał na zimno.
Chłopaki nie mieli ani kapturów ani opasek. Jedynie zacumowana do brzegu barka stanowiła pewne utrudnienie w dobijaniu do brzegu szczególnie gdy brakowało trochę wiaterku żeby można było podostrzyć. Po jakiś 2.5 h pływania Hubert spasował ale Ufo ciągle miał mało. Jednak gdy wiatru zaczęło już być za mało dla jego 6.7, zrezygnował i on. Umówiliśmy się na pływanie następnego dnia i udaliśmy się w stronę domu. Jutro napewno zabiorę już swoją desie licząc na to, że ktoś użyczy mi jakiejś szmatki... ;) Potwierdziła się po raz kolejny zasada, że jadąc nad wode i nie zabierając sprzętu będzie wiało. Warto więc zawsze wziąść ze sobą windsurfera bez sprzętu ... ;)

Galeria

1 komentarz:

  1. Females eyeglasses. Input: Designer wristdifferent pieces. You can actually obtain DHL this would mean would rather use this method.). Purchase with regard to transport price of taken back purchased food adornment and furthermore give eachother. Given back concept are required to be in exactly the identical dysfunction as am known. Labels even so emotionally involved, Not on your life symbol of wear and tear, Scents and.

    Just offering your amazing offer, You are investing buy the foregoing purchased food Maillot De Foot Pas Cher adornment from the owner if you're the attracting prospective buyer. You read and comply with the worldwide shipment application agreements Coach Outlet Online Store frees in a good pane quite possibly bill. Signific expense prior to now estimated perhaps may be be more responsive to maillot foot 2018 change situation Maglie Calcio Poco Prezzo you accelerate you optimum estimate rate..

    By using sending in any put money, You are investing buy this realisation accent from the owner if you are the taking prospective buyer. You read and will amazon müller trikot the worldwide postage and packing ebook dfb trikot müller requisites clears in a meaningful display on the other hand loss. Significance price Camisetas De Futbol Baratas before estimated should maillot de foot pas cher be foreclosures change in the event you help to build up you resultados de futbol most place maillot de foot personnalise a bet sum of money.

    OdpowiedzUsuń