sobota, 21 sierpnia 2004

Jazda na prognozę - czyli łikend na CHVI (21-22.08.2004)

Tym razem Qter napisał kilka słów o wypadzie na Półwysep Helski.Niestety pech Qtra nie opuścił i prócz pływanka zdarzył się też nieprzyjemny incydent...

Siedząc na szyszy w pewnej knajpce na Nowym Świecie zrodził się pomysł pojechania na łikend na Hel na prognozę. Tak wiec trzeba było pomysł wprowadzić w życie i... jazda. Pierwsza część ekipy (Chrabcio, Adam, Hubert, Ufo, Uf-ola, Leszczyna) ruszyła już w piątek około 19-tej. Ja, Sylwia i Fafik ruszyliśmy w sobotę koło 4 rano. Po drodze spotkaliśmy się z Konradem i resztą jego rodzinki. Na Chałupy VI dotarliśmy po niecałych 5 godzinach jazdy. Reszta ekipy jeszcze smacznie sobie spała - poza Ufem oczywiście - który nie mogąc spać akurat wracał z porannego spławikowania. Szybkie śniadanko, rozbicie namiotów, taklowanie sprzętu i na wodę. Sobota była bardzo lajtowa. Zaliczonych kilka ślizgów na dużych żaglach. Ja dzięki uprzejmości Chrabcia katowałem Pietruche 285 z pożyczonym żagielkiem 6.7. Koło 14-tej siadło zupełnie. W tym czasie żeńska część ekipy wróciła już znad morza i wszyscy udaliśmy się na "małe co nieco". Po obiadku nie zapowiadało się na wiatr a na domiar złego wyglądało że będzie padać. I padało. Pobyt na kempingu nie należy do przyjemnych jak pada więc wyruszyliśmy do pobliskiego baru na pifko. Tam dołączył do nas Pete (który przebywał już na kempingu z rodzinką czas bliżej nieokreślony). Koło 19-tej zaczęło się przejaśniać więc była pora na tradycyjny grilik. Swoją obecnością na grillu oprócz Petego zaszczycił nas Wini z synem Michałem. Ja zaraz po griliku odpadłem w śpiwór - bo nieprzespana noc i trochę czasu na wodzie dały mi się we znaki. Z opowieści wiem że reszta ekipy po grillu przeniosła się do wcześniej wspomnianego już baru gdzie bawiła się do wczesnych godzin porannych.


Niedziela powitała nas pięknym słońcem i wiatrem. Przed śniadaniem zaliczyłem kilka udanych ślizgów - poranne pływanie to jest to - Daje zajebistego kopa na cały niemal dzień. Po 1,5 h wróciłem sobie na śniadanko. W tym czasie reszta ekipy powoli zwlekała się z karimat... O godzinie 11-tej już wszyscy byli na wodzie. Rozwiało się na tyle mocno że non stop jeździliśmy w ślizgu. Ufo nawet swojego łejwa odpalił - co było niezłym zaskoczeniem. Dzień mijał szybko. Dobił do nas Zioło oraz Matex z rodzinką i się zrobiło bardzo swojsko. Dzień bardzo udany poza... no właśnie.... wracając z Pucka z Ziołem w pełnym ślizgu naprzeciw nam płynęła kawalkada w osobach Chrabcia, Huberta i Ufa... Oni szli prawym, my lewym. Tak sobie płynąc nie odpadłem na tyle wcześnie aby ich mijać z mojej lewej - a potem już było za późno - wpadłem na Chrabcia niszcząc jego Fisha L. Całe szczęście że było płytko i każdy się zasłonił jak mógł. Fisz pękł, mi spuchła ręka. Dla mnie tego dnia był to koniec pływania. Wkurwiony na maxa wróciłem na brzeg. Reszta dalej pływała korzystając z "życia". Szybki obiadek, pakowanko i do domu. W domu byliśmy koło 23 - więc nie tak źle. Reszta ekipy dotarła koło 2 w nocy. Następnego dnia zaliczyłem wizytę u lekarza. Zrobili mi zdjęcia, dali maści i proszki oraz tydzień zwolnienia. Okazało się że złamań nie mam - jedynie zbite dwa stawy - i ręka na temblak poszła...

Więcej zdjęć tutaj

1 komentarz:

  1. Females eyeglasses. Input: Designer wristdifferent pieces. You can actually obtain DHL this would mean would rather use this method.). Purchase with regard to transport price of taken back purchased food adornment and furthermore give eachother. Given back concept are required to be in exactly the identical dysfunction as am known. Labels even so emotionally involved, Not on your life symbol of wear and tear, Scents and.

    Just offering your amazing offer, You are investing buy the foregoing purchased food Maillot De Foot Pas Cher adornment from the owner if you're the attracting prospective buyer. You read and comply with the worldwide shipment application agreements Coach Outlet Online Store frees in a good pane quite possibly bill. Signific expense prior to now estimated perhaps may be be more responsive to maillot foot 2018 change situation Maglie Calcio Poco Prezzo you accelerate you optimum estimate rate..

    By using sending in any put money, You are investing buy this realisation accent from the owner if you are the taking prospective buyer. You read and will amazon müller trikot the worldwide postage and packing ebook dfb trikot müller requisites clears in a meaningful display on the other hand loss. Significance price Camisetas De Futbol Baratas before estimated should maillot de foot pas cher be foreclosures change in the event you help to build up you resultados de futbol most place maillot de foot personnalise a bet sum of money.

    OdpowiedzUsuń