środa, 3 czerwca 2009

Zasady WS.


Jak wiadomo zasady istnieją po to aby je łamać ... lub ich przestrzegać. Mądrość polega na tym żeby wiedzieć jak do danej zasady podejść. Mi sie dzis takie mądre podejście zdecydowanie nie udało ..

Pierwsza zasada - bierz na spot wszystko na czym można plywać - złamana. I błąd. Wyskoczyłem z domu z jednym żaglem 5.5, bo prognozy nie obiecywały nic mniejszego. Na miejscu już po wyjściu z samochodu jasne było, że komfortowo to dzis z taką tkaniną nie będzie. Komfort byłby na 4.7.

Zasada druga - jak zaczyna padać to zwijamy zabawki i pa pa wiaterku - zastosowana. I znowu błąd. Po 12 zaczęło padać, wiatr zgodnie z planem ucichł więc cała trzyosobowa ekipa karnie zabrała się za pakowanie sprzętu. Jak się wszyscy już ładnie spakowali to zaczęło trąbić od nowa. I to jeszcze mocniej. Niestety mnie mokra guma zdecydowanie zniechęciła do ponownego zejścia na wodę chociaż wewnętrzną walkę toczyłem naprawdę długo. Naprawdę żal było odjeżdzać, zmarnowała się pokaźna masa pięknego wiania.

Zasada trzecia - dobre pływanie fotek nie ma. Ta się sprawdziła :). Tylko dwa niewyraźne widoczki:

/hub/

2 komentarze:

 1. a ja dzisiaj cierpiałem w pracy widząc uginające sie od wiatru drzewa ..... :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Coach Handbags Outlet are usually viewed as luxurious brands, but yet at inexpensive price.
  Today most people looking for COACH accessories will look for them at Coach Bags Factory Outlet.
  Coach Sale are just the most inexpensive items to purchase through Coach Purses Outlet, a small change purse or Cheap Coach Purses.
  Coach Bags On Sale are a fun accessory to add to a new collection.
  Coach Bags Outlet is can be carried or slipped over your shoulder.
  Authentic MK Outlet are made of high grade quality leather and Michael Kors Factory Outlet can actually have real leather on them.
  Michael Kors Purse Sale usually come with a plate bearing the MK Outlet logo to distinguish it from other Cheap Michael Kors Purses.
  Michael Kors Outlet Online have the inherent ability to capture the essence of what women like and what they want to wear and utilize.
  Michael Kors Outlet Store are a symbol of feminine elements and speak for all kinds of women.
  Michael Kors Purses On Sale of the day vary greatly, but all seem to share one characteristic, they are popular!

  OdpowiedzUsuń