poniedziałek, 23 sierpnia 2010

Czasem słońce, czasem deszcz....a pomiędzy zmianami pogody naprawdę fajne pływanko w Łebie...


Hubi coś mówił o jakiejś metnej prognozie na północy ale jakoś nie podchodziłem do tego poważnie. Jednak cos we mnie pekło i we wtorek popołudniu zapadła szybka decyzja - jedziemy w środe rano. Późnym wieczorem nastapiło szybkie pakowanie, potem 4h snu i o 6:15 zgarnąłem Hubisona. Do Łeby jechaliśmy długo a jak dojechaliśmy to zamiast wiatru przywitał nas deszcz... Dodatkowo u Henia w Vikingu ryb nie było bo podobno rybacy się sztormu obawiali. Zamelinowaliśmy się na znanej już kwaterze gdzie "Niebieska woda jest inczej" i poszlismy w kime z małą przerwą na kolaje i bro.. Dzień nastepny czyli czwartek rozpoczął sie słoneczkiem i niewielkim wiaterkiem. Na spocie zaczęły pojawiac się samochody z deskami na dachach i powoli wyczuwać było rosnące napięcie związane z tym czy juz zejśc na wode czy jeszcze chwilka. W końcu pękłem koło 14-nastej i zszedłem na 5.7 i 103ltr - na początku było ciut mało ale z każdym halsem coraz lepiej. Falki były łagodne jak baranki a słoneczko dodawało hurra-optymizmu. Woda ciepła. Hubi chwilke potem założył 5.5 i 84 ltr i poszedł walczyć. Po jakiś dwóch godzinkach się wzmocnio na tyle, że nastąpiło przetaklowanie - Hub 4.7 i 84 ltr, ja 5,2 i 84 ltr. Znów 2h jazdy z tym, że te 5.2 musiałem po godzince wypałować na max-a (nie chciało mi się kolejny raz przetaklowywać) a Hub zamienił 5.0 na 4.3... Pływanie było do samego zmroku a nawet ciut dłużej... Po pływanku szybka pizza (u Henia wciaż ryb niet) i kilka bro i spać... W piątek po śniadanku zwolniliśmy kwaterę i z powodu niewielkich podmuchów udaliśmy się na Sarbsko. Tam w czasie kiedy Hub zażywał chill-out-u ja złapałem kilka dupoślizgów na 6.7 i 103 ltr. Potem ruszyliśmy w kierunku 3City. W 3City wstapiliśmy na kawkę do Zioła a nstepnie ruszylismy w stronę Rybna - z nadzieją na rybę w Świteziance. No i nie zawiedliśmy się - nie ma to jak świeży szczupak w zestawie. Noc spędziliśmy na ranczu Mukiego. Rano ja się zawinąłem w kierunku Wawy a Hub pozostał nieść kaganek kultury... Fajny wyjazd, fajne pływanie aby częściej się zdarzało..

To pisałem Ja czyli Qter.


Więcej zdjęć tutaj

3 komentarze:

 1. Brawo chlopy ! Musze sie pod was czasem podlaczyc bo nie ma z kim plywac w tym 3city! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nastepna prognoza za 2 dni ... jedziesz ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coach Handbags Outlet are usually viewed as luxurious brands, but yet at inexpensive price.
  Today most people looking for COACH accessories will look for them at Coach Bags Factory Outlet.
  Coach Sale are just the most inexpensive items to purchase through Coach Purses Outlet, a small change purse or Cheap Coach Purses.
  Coach Bags On Sale are a fun accessory to add to a new collection.
  Coach Bags Outlet is can be carried or slipped over your shoulder.
  Authentic MK Outlet are made of high grade quality leather and Michael Kors Factory Outlet can actually have real leather on them.
  Michael Kors Purse Sale usually come with a plate bearing the MK Outlet logo to distinguish it from other Cheap Michael Kors Purses.
  Michael Kors Outlet Online have the inherent ability to capture the essence of what women like and what they want to wear and utilize.
  Michael Kors Outlet Store are a symbol of feminine elements and speak for all kinds of women.
  Michael Kors Purses On Sale of the day vary greatly, but all seem to share one characteristic, they are popular!

  OdpowiedzUsuń