piątek, 17 lutego 2012

On the Other Side of Life

Zima trwa więc jest sporo czasu na nic_nie_robienie. Tak trafiłem na film o wymienionym powyżej tytule.

Opis filmu znajduje się tutaj:  http://ontheothersideoflife.com/OTOSOL/synopsis.html i szkoda, że nie znalazł sie w Polskiej dysrtybucji.  Ale nie jest to strona poświęcona stricte filmom więc przechodzac do meritum...


Za produkcję, reżyserie i scenariusz odpowiada miedzy innymi Andy Wolff. Jest to postać, która dość mocno była związana swojego czasu z profesjonalnym windsurfingiem. Jego wyczyny możemy zobaczyć np. na poniższym filmie (swoją drogą dość ciekawe miejsce):


Andy brał udział w wielu projektach windsurfigowych takich jak  Klabauter (film), Red Bull Big Days (zawody – III miejsce 2008r), Resonance Maui Project.(film), SPAM i wiele innych.

Obecnie Andy zajmuje się kręceniem filmów i reklam. W jednym z jego wywiadów mówi:

„Brakowało mi życia kulturalnego. W windsurfingu, możesz spełnić się całkowicie. Ale we mnie nagle ktoś krzyknął - do życia w mieście. Chciałem oglądać filmy, słuchać muzyki, zgubić się w tłumie. Hałas, bieda, bogactwo, samochody, stres, wzrok gangsterów i alfonsów w dzielnicy czerwonych latarni, uchodźców kurdyjskich, którzy śpią na kanapie w naszej stoczni w Paryżu i studentów odważnych, którzy są na Sorbonie i móc rzeczy mądre powiedzieć - wszystko, co chciałem intensywnie doświadczyć, wciąż chce i nie mogę przestać.”

Mozna napisać, że nigdy nie widamo do końca co nam szkuje los - ale to chyba zbyt banalne by było.

Strona domowa Andy-ego: http://www.andywolff.de/

To pisałem JA: Qter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz