poniedziałek, 27 maja 2013

Pierwszy ślizg 2013

Zima w tym roku przytrzymała nas w domach trochę dłużej. Jednak w końcu zrobiło się cieplej i standardowo kierunkiem na weekend było Rybno. Prognozy żadnej nie było, ale już w drodze na miejsce czuć było, że wieje.Zima w tym roku przytrzymała nas w domach trochę dłużej. Jednak w końcu zrobiło się cieplej i standardowo kierunkiem na weekend było Rybno. Prognozy żadnej nie było, ale już w drodze na miejsce czuć było, że wieje. 
Po dojechaniu nawet nie rozpakowywałem samochodu tylko od razu wziąłem się za taklowanie. Były szkwały od 2 do 4 B. Nic specjalnego, ale lepsze to niż nic. Wybór oczywiście padł na mieczówkę i największy żagiel (6.2).  Udało się trochę polatać w ślizgu, słoneczko świeciło woda już nie jest jakoś specjalnie zimna, więc sezon 2013 można uznać za otwarty.

muki


Więcej zdjęć tutaj

1 komentarz:

  1. We love to watch the stars come out: Brady, Zeke, Mack, JuJu. Oh. Wait. The broccoli New Black Yeezys war is heating up. On March 21st, the Broccoli Association announces they sending a couple of tons of the stuff, but Coach Bags On Sale Online I Real Yeezy Shoes sticking with my position that I hate broccoli. I think I get Barbara, Ray Ban Round Sunglasses who likes broccoli, to go out and greet the broccoli caravan.

    OdpowiedzUsuń