środa, 9 lipca 2014

slipy po raz pierwszy czyli pozytywna środaczyli szybkie pływanie w środku tygodnia...


We wtorek były plany i walka o urlop. Finalnie w środę rano spotkaliśmy się u mnie, spakowaliśmy sprzęt i z hurra optymizmem na twarzach ruszyliśmy na zachód autobanem w kierunku Zalewu Włocawskiego Początkowo planowaliśmy Dobiegniewo ze względu na lepsze położenie jak na kierunek wschodni. Dojazd do Modzerowa zajął nam niecałe 2h, gdzie stanęliśmy "na chwilę" aby ocenić warunki. Jak się okazało były one w tym miejscu na tyle dobre, że zdecydowaliśmy z Chrabciem nie kombinować dalej tylko zostać. Na początek poszły szmaty w okolicach 5.8 i prawie 1,5h latania prawie cały czas w ślizgu. Potem chwila przerwy i przetaklowanie na 5.0 i dalsza jazda. Woda i wiatr ciepłe na tyle, że śmiało można było w samych szortach śmigać. Przy tym kierunku robiły się nawet niewielkie falki do zabawy w skoki i podskoki. Podsumowując - ponad 4h dobrej jazdy. Po pływaniu wróciłem do domu około 18-nastej. Bardzo pozytywnie ;)

To pisałem JA: Qter

No i ja (muki) muszę dodać kilka słów. Mając cały sprzęt w Rybnie i nie mając samochodu zabrałem się z Dziomanem do Kadyn. Na miejscu 3 w porywach do 4B jakieś 400m od brzegu. Wschód w Kadynach to troche off shore więc trzeba było się sporo wyhalsować, żeby poczuć wiatr. Kajciarze nie mieli tej możliwości wogóle bo przy brzegu brakowało wiatru nawet, żeby podnieść latawiec. Odwiedziliśmy też Tolkmicko w nadziei, że tam będzie wiatr lepiej "wchodził", ale też była lipa. Popoludniu wróciliśmy więc do Ostródy z nadzieją polatania na wake, ale okazało się iż cały wyciąg zajęli zawodnicy, którzy przygotowywali się do mistrzostw ....
I tak nieszczęśliwi wróciliśmy do domu.

A to byłem ja: Muki

Więcej zdjęć tutaj

3 komentarze:

 1. Michael Kors Handbags Sale Clearance can be found in many different places unlike other luxury handbags.
  Michael Kors Outlet Online are great for any occasion.
  Michael Kors Factory Outlet is perfect for those who like to carry fashion bags.
  Michael Kors Bags Outlet are always great to own when you need a bag to go with everything.
  Michael Kors Outlet Online is so universal that it could appeal to everyone.

  OdpowiedzUsuń
 2. Debe tener en cuenta que no todos los bolsos baratos disponibles en el mercado están hechos con material de la mejor calidad. Ciertos fabricantes se comprometen con la calidad de los productos, para ofrecerlos a precios bajos. (etiquetas: Bolsos Michael Kors,Bolsos Michael Kors Baratos,Bolsos Michael Kors Outlet)

  Dessa grossister kommer också att erbjuda dig ett brett utbud av alternativ att välja mellan, med avseende på färg, storlek, material och design. Dessutom kan du även få dem skräddarsydda, genom att komma med en handväskedesign på egen hand. (Taggar: Väska Michael Kors,MK Väska,Michael Kors Rea)

  Si vous vous assurez que les sacs à main bon marché que vous achetez sont fabriqués par un fabricant réputé, à partir de matériaux de la meilleure qualité, vous pouvez être certain qu’ils dureront longtemps. Les femmes dans le monde d'aujourd'hui ont besoin de transporter beaucoup de choses avec elles, où qu'elles aillent. (Mots clés: Sac Longchamp Pas Cher,Sac Longchamp Solde,Sac Longchamp Pas Cher)

  OdpowiedzUsuń